Killing Arms WoW

Killing Arms WoW Guild WoW 3.3.5a


#1 2011-10-26 22:17:40

freeq

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 25
Punktów :   

Druid PVE heal

Każdy szanujący się drut resto wg mnie musi mieć dobry regen - SPIRIT rulez !

META gem którego ja używam,wg mnie najlepszy dla druta resto - Revitalizing Skyflare Diamond - wymaga dwóch red gemów do aktywacji-nie powinno być problemu z tym.

Red: 23 sp
Yellow: 12 sp / 10 haste

Blue: 12 sp / 10 spirit

tylko te gemy mają sens-z naciskiem na blue: 12 sp / 10 spirit

Enchanty - jeśli nie ma na coś SP to spirit

Profesje wg mnie to tailoring - Lightweave Embroidery

Łatki :
Brilliant Spellthread
Greater Inscription of the Crag
Arcanum of Blissful Mending

Moja propozycja - build w którym gram bardzo długo z powodzeniem : http://www.openwow.com/?talent#0VG0uZZf … s0o:RLkVm0

Tu ważna rzecz-jako że bonus z T10 nie działa-przynajmniej na dzien 25.09.2011 to :

"Gram inaczej niż większość druidów - mniej bazuje na leczeniu hotami - więcej na ich SAMEJ OBECNOŚCI, wzmocnione jest dzięki temu NOURISH dzięki glyphowi ,dodatkowo w talentach jest redukcja mana cost - Tranquil Spirit "

Glyph na INNERVATE wyklucza spalanie many.

Nie ufam tickom z hotów - nawet z dużym hastem +glyphem, REJU hila zbyt mało żeby skutecznie wyleczyć

Zamiast glyph na WILD GROWTH polecam zamienić glyph na Innervate-tu będzie poprawka gdyż SAM INNERVATE źle działa-zwraca 50% mniej many niż powinno-muszę jeszcze sprawdzić czy glyph ma jakikolwiek wpływ na zwrot many +/- 07.10.2001-zostawiamy glyph na WILD GROWTH

I tak all zależy z kim się gra i jak ten ktoś gra-czy raid grupa ogarnia-oraz czy samemu się ogarnia


Ja tak gram i jest OK :]

Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pomorskiotsii.pun.pl www.czapolsite.pun.pl www.pomoc--drogowa.pun.pl www.place.pun.pl www.pokemonland.pun.pl